Galeria Agatani - zaproszenia ślubne ręcznie robione

Najczęściej zadawane pytania

1. Kiedy powinniśmy złożyć zamówienie?

Optymalny czas to 4 miesiące przed ślubem, minimum 3. Należy przyjąć, że przez miesiąc będziecie rozwozić zaproszenia, a miesiąc bezpośrednio przed ślubem jest zarezerwowany na potwierdzenie obecności gości i ewentualne zaproszenie kogoś innego w miejsce tych, którzy się nie pojawią. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i pośpiechu, najlepiej złożyć zamówienie wówczas, gdy macie gotową listę gości, nawet jeśli do ślubu pozostało pół roku. Bywa, że wykonuję zaproszenia również 2 tygodnie przed ślubem. Są to jednak sytuacje wyjątkowe i zdecydowanie nie polecam odkładania tego na ostatnią chwilę.

2. Czy powinniśmy zamówić więcej zaproszeń, niż mamy gości?

Jeśli do dnia zaślubin pozostało niewiele czasu, lepiej zamówić kilka dodatkowych zaproszeń z miejscem na wpisanie nazwisk gości. Jeżeli natomiast okazało się, że zapomnieliście zaprosić jakąś osobę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby domówić nawet 1 zaproszenie. Cena pozostaje taka sama bez względu na to, czy zamawiacie 50 zaproszeń, czy 5.

3. Jak poprawnie przygotować listę gości do personalizacji?

Spiszcie sobie nazwiska wszystkich gości, a następnie odmieńcie je zgodnie z treścią zaproszenia, np. „... mają zaszczyt zaprosić Sz. P. Marię i Jana Kowalskich...”. Listę przygotujcie wg wytycznych dostępnych tutaj.

4. Kiedy personalizacja jest bezpłatna?

Personalizacja jest bezpłatna, jeśli lista gości dostarczona jest drogą mailową, w pliku tekstowym, zgodnie ze wskazówkami z pytania 3.

5. Mamy spotkanie rodzinne i potrzebujemy kilka zaproszeń szybciej. Czy to możliwe?

Tak, jest możliwość, aby listę gości podzielić i pilniejszą część wykonać dla Was szybciej.

6. Czy możemy samodzielnie ułożyć tekst zaproszenia?

Tak, wydrukujemy wybraną przez Was treść zaproszenia, bez względu na to, czy ułożycie ją sami, czy też wybierzecie jedną z przesłanych przeze mnie propozycji.

7. Co możemy zmienić w zaproszeniach ze standardowej oferty?

Praktycznie... wszystko. Kolor papieru, grafikę, format zaproszenia. Możecie dodać wstążkę czy cyrkonie lub zamówić zaproszenie bez dodatków, lub zmienić ich kolor. Odpowiada Wam konkretny model, ale wolelibyście fioletową wstążkę zamiast brązowej? Nic prostszego. Chcielibyście zaproszenie w formacie C6, a nie kwadratowe? Proszę bardzo. Takie zmiany mogą, choć nie muszą, przyczynić się do zmiany ceny. Mogą także wydłużyć czas oczekiwania na zamówienie nawet o 3 tygodnie (gdy będę musiała sprowadzić papier lub dodatki specjalnie dla Was).

8. Czy możemy zlecić wykonanie zaproszenia z przygotowanego przez nas projektu?

Tak, mogę wykonać dla Was zaproszenie z gotowego projektu. Jeśli jednak będzie on wymagał ode mnie dodatkowej pracy i dostosowania go do druku, wówczas traktuję to jak zlecenie wykonania projektu indywidualnego, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

9. Podobają nam się zaproszenia zaprezentowane w ofercie, ale chcielibyśmy, żeby nasze zaproszenie było wyjątkowe. Czy możemy zamówić projekt indywidualny?

Tak, mogę wykonać dla Was zaproszenie, którego nie ma w ofercie. Jeśli macie jakieś szczególne upodobania, możemy wspólnie ustalić, jak miałoby wyglądać zaproszenie. Projekt indywidualny jest czasochłonny, dlatego decydując się na niego, złóżcie zamówienie odpowiednio wcześniej. Projekty indywidualne wykonywane są w ramach 3 pakietów:
1) pakiet biały – projekt zaproszenia i zawiadomienia ślubnego: 80-150zł
2) pakiet koralowy – projekt zaproszenia, zawiadomienia, winietki, zawieszki, menu i numeru stołu: 150-200zł
3) pakiet granatowy - projekt zaproszenia, zawiadomienia, winietki, zawieszki, menu, numeru stołu, księgi gości, tablicy weselnej i innych dodatków na życzenie Klienta – 200-300zł

10. Chcielibyśmy zamówić menu, numery stołów oraz tablicę z rozsadzeniem gości, ale nie ma ich w ofercie.

Nieustannie rozszerzam ofertę. Do każdego projektu zaproszenia mogę wykonać dowolne akcesoria zgodne z jego linią graficzną.

11. Nasze zamówienie będzie bardzo duże. Czy możemy liczyć na rabat?

Rabaty przyznawane są dla każdego zamówienia indywidualnie, od wartości danego zamówienia (bez kosztów wysyłki) wg podanych przedziałów:
3% - 350 - 449zł
4% - 450 - 549zł
5% - 550 - 699zł
6% - 700 - 999zł
7% - powyżej 1000 zł