Galeria Agatani - zaproszenia ślubne ręcznie robione

Blog

Niezwykłe podziękowania dla rodziców

6 czerwiec, 2012

Pomysł z gatunku genialnych, na który wpadła Pani Monika. W ramach podziękowania podczas wesela, rodzice przyszłej Młodej Pary otrzymają książki wypełnione wdzięcznością, czyli kilkudziesięciostronicową wyliczanką tego, za co Narzeczeni chcieliby podziękować swoim rodzicom, przeplataną rodzinnymi zdjęciami. Do kompletu zaproszeń, które wybrali Pani Monika i Pan Łukasz (ZP.2010.09), powstało menu oraz tablica weselna.

Zaproszenia z motywem hortensji

4 czerwiec, 2012

Takie właśnie zamarzyły się Pani Paulinie. Stonowana zieleń z hortensjowym błękitem czyni ten projekt niezwykle lekkim i subtelnym. Do zaproszeń dołączony jest bilecik z gustownym wierszykiem.

Wiosna, ach, to ty :)

2 czerwiec, 2012

Kolejne zaproszenia z cyklu spełnionych marzeń. Ten projekt Pani Ula i Pan Jakub wypatrzyli w jednej z brytyjskich gazet. Choć funkcję miał inną, stał się punktem wyjścia do całego zestawu papeterii ślubnej, która powstała specjalnie dla nich. W komplecie: zaproszenia (w formie pocket), zawiadomienia (tradycyjne), numeracja stołów, winietki, tablica weselna oraz bileciki z podziękowaniem dla gości.