Galeria Agatani - zaproszenia ślubne ręcznie robione

Blog

Ślub w dniu 1 urodzin córeczki

31 styczeń, 2011

To będą wyjątkowe zaślubiny, połączone z pierwszymi urodzinami małej Apolonii. Rodzice wybrali dla siebie zaproszenia z motywem amarantowych listków. Do kompletu powstały personalizowane podziękowania dla gości.

A tak wyglądają zaproszenia na pierwsze urodzinki Poli:

Zaproszenia na 30 rocznicę ślubu

27 styczeń, 2011

Miało być elegancko i ekspresowo. Z polecenia jednego z moich Klientów, trafiła do mnie Pani Karolina z niecierpiącą zwłoki prośbą o wykonanie zaproszeń na 30 rocznicę ślubu Jej Rodziców. Powstały na bazie jednego z wzorów zaproszeń ślubnych, które szczególnie wpadły Pani Karolinie w oko.

Z drugiej strony stoiska. Targi Ślubne MTP 2011.

23 styczeń, 2011

Z drugiej strony stoiska targi ślubne wyglądają nieco inaczej. Przede wszystkim, poprzedzają je tygodnie ciężkiej pracy, abyście - przychodząc na nie - nie uznali czasu tam spędzonego za stracony i aby były one Wam autentyczną pomocą w przedślubnych przygotowaniach.

Z roku na rok, na targi przychodzi coraz więcej Narzeczonych. Podobnie jak w latach poprzednich, część osób zdawała się być zniechęcona panującą tam atmosferą: po męczącym oczekiwaniu w kolejce po bilet wstępu, musieli przebrnąć przez ogromny tłum ludzi, z którego co rusz wyłaniały się wszędobylskie ręce wciskające ulotki. Byli też i tacy, którzy zacisnęli zęby i - skoro już tyle czasu poświęcili na stanie w kolejce - nie wyszli z targów, dopóki nie dowiedzieli się tego, czego chcieli.

Dla mnie targi, jak co roku, oznaczały pobudkę o 6 rano, a potem 9 godzin stania przy stoisku, z marnymi szansami na posiłek czy chociażby łyk herbaty. Ale niemożność odejścia choćby na chwilę od stoiska świadczyła o tym, że zainteresowanie było ogromne. Zachwyt w Waszych oczach zrekompensował mi z nawiązką wszystkie trudności targowego szaleństwa.

Wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko, serdecznie pozdrawiam. Szczególnie zaś pozdrawiam Znajomych, których tak miło było spotkać po latach, oraz te osoby, którym tak bardzo spodobały się moje zaproszenia, że... (niestety bez mojej wiedzy) zabrali je ze sobą do domu :P