Galeria Agatani - zaproszenia ślubne ręcznie robione

Blog

Zaproszenie na roczek Franciszka

1 marzec, 2013

Zaproszenia na pierwsze urodziny małego Franciszka, wykonane na białym papierze, zdobią dziecięce motywy w radosnych barwach, z uroczymi pszczółkami w roli głównej.

Niezwykłe podziękowania dla rodziców

6 czerwiec, 2012

Pomysł z gatunku genialnych, na który wpadła Pani Monika. W ramach podziękowania podczas wesela, rodzice przyszłej Młodej Pary otrzymają książki wypełnione wdzięcznością, czyli kilkudziesięciostronicową wyliczanką tego, za co Narzeczeni chcieliby podziękować swoim rodzicom, przeplataną rodzinnymi zdjęciami. Do kompletu zaproszeń, które wybrali Pani Monika i Pan Łukasz (ZP.2010.09), powstało menu oraz tablica weselna.

Zaproszenia z motywem hortensji

4 czerwiec, 2012

Takie właśnie zamarzyły się Pani Paulinie. Stonowana zieleń z hortensjowym błękitem czyni ten projekt niezwykle lekkim i subtelnym. Do zaproszeń dołączony jest bilecik z gustownym wierszykiem.

Wiosna, ach, to ty :)

2 czerwiec, 2012

Kolejne zaproszenia z cyklu spełnionych marzeń. Ten projekt Pani Ula i Pan Jakub wypatrzyli w jednej z brytyjskich gazet. Choć funkcję miał inną, stał się punktem wyjścia do całego zestawu papeterii ślubnej, która powstała specjalnie dla nich. W komplecie: zaproszenia (w formie pocket), zawiadomienia (tradycyjne), numeracja stołów, winietki, tablica weselna oraz bileciki z podziękowaniem dla gości.

Księga Gości - na życzenie i na... ostatnią chwilę :)

1 maj, 2012

Powstała na bazie istniejącego już motywu graficznego, który zdobił zaproszenia przyszłej Młodej Pary. Zostałam jednak poproszona o jej wykonanie. A ponieważ mam duże problemy z odmawianiem, toteż poniżej - udokumentowany efekt czasochłonnej, acz miłej pracy :)

I Komunia Filipa

26 kwiecień, 2012

Zaproszenia z koronką robią zawrotną karierę. Tym razem, na komunię Filipa, w wersji z niebiańsko-niebieską wstążką.

Zaproszenia komunijne Gabrysi

24 kwiecień, 2012

Mamie Gabrysi (i samej Gabrysi) spodobały się zaproszenia z koronką. Po delikatnych zmianach, dostosowane zostały do charakteru uroczystości komunijnych. Do kompletu powstało również menu - z koronką i wstążką, a jakże :)

Świeżość elegancji

20 kwiecień, 2012

Przyszłym Nowożeńcom wpadło w oko zaproszenie ZP.2012.11. Do projektu wprowadziliśmy jednak kilka zmian: grafika nabrała koloru czekoladowego z zielonymi akcentami, a ozdobny kamień zastąpiony został delikatną cyrkonią. Koperty, oprócz nazwisk gości, zostały spersonalizowane imionami Narzeczonych. Do kompletu powstał również "Podręczny instruktaż uroczystości", w pomysłowy i zabawny sposób informujący Gości o przebiegu ceremonii ślubnej i zabawy weselnej.

W stylu vintage

30 marzec, 2012

Zaproszenie 2012.04 w wersji vintage - złote gałązki przeplatają się z przyjemnym, ciepłym odcieniem szmaragdowej zieleni. Zawiadomienia mają formę prostych, pojedynczych kart, ozdobionych tym samym motywem graficznym.

Pobierają się. Tak po prostu.

10 luty, 2012

Wersja zaproszenia 2012.08 z kwiatami w kolorze fioletowym, okraszona dodatkiem głębokiego, czekoladowego brązu, wypadła wyśmienicie. Do zaproszeń za pomocą równie fioletowej wstążeczki dołączone były bileciki. Do kompletu powstała również księga gości weselnych.

Targi ślubne MTP 2012. Łączymy siły :)

15 styczeń, 2012

Targi, targi... i po targach. Jak zwykle, ilość wystawców mogła przyprawić o zawrót głowy, ale ilość odwiedzających - to dopiero wyczyn! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Z początkiem tego roku, Agatani podjęła współpracę z jedną z najlepszych polskich florystek - Gosią Ziemecką i jej firmą Kwiatownia. Mamy więc możliwość zaoferowania Wam kompleksowej aranżacji uroczystości ślubnych i weselnych. Dzięki temu Wy zyskujecie cenny czas, a powierzając się w ręce profesjonalistów - także pewność, że Wasze zaślubiny będą jeszcze piękniejsze, niż marzyliście.

Pastelowe inspiracje

21 sierpień, 2011

Dla Pani Hani zmieniłam kolorystykę z zaproszenia ZP.2011.01 na łagodne, pastelowe odcienie różu i pomarańczy. Projekt nabrał cieplejszych barw, zachowując przy tym prostą, a zarazem niebanalną formę. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest menu z dwustronnym nadrukiem - na jednej stronie karta dań, na odwrocie - karta pomysłowo nazwanych drinków.

Księga Gości Weselnych

15 sierpień, 2011

...wreszcie jest :)

Góralski rock'n'roll

13 sierpień, 2011

Kolejne wesele w Hotelu Alpin w Szczyrku, tym razem w stylu rock'n'rollowym. Do kompletu powstały: menu weselne, numery stołów, program weselny, winietki z dwustronnym nadrukiem oraz tablica weselna.

Zielono mi

06 sierpień, 2011

Na specjalne zamówienie pewnej Młodej Pary, organizującej swe uroczystości ślubne w Szczyrku, powstał komplet na bazie projektu ZP.2011.02, w kolorystyce zielono-czarnej: menu weselne, numery stołów, program weselny, winietki, zaproszenia na zabawę poprawinową oraz tablica weselna. Ciekawym rozwiązaniem przy tak dużym weselu okazały się winietki z dwustronnym nadrukiem nazwisk gości, dzięki czemu weselnikom łatwiej zapoznać się ze sobą.

ZP.2011.02, odsłona druga. (cz. 2)

7 czerwiec, 2011

Ciąg dalszy przygody z zestawem czerwień-szarość. Do kompletu powstały zawiadomienia oraz winietki.

Czekolada z pomarańczą

6 czerwiec, 2011

Nic nie poradzę na te kulinarne skojarzenia :) To zaproszenie aż pachnie pomarańczami :)

Marzenia się spełniają

25 maj, 2011

Takie właśnie zaproszenie wymarzyli sobie Pani Asia i Pan Michał. Na podstawie istniejącego już zaproszenia, wyszperanego z amerykańskiej strony internetowej, stworzyłam dla Nich zaproszenia i zawiadomienia według projektu indywidualnego. Nawet papier zamawiany był z myślą o Nich :) Efekt - bardzo ciepłe, radosne klimaty, przywołujące na myśl głębokie oceany i turkusowe wybrzeża.

Król Karol kupił królowej.... Iwonie... :)

10 maj, 2011

Takie właśnie zaproszenia. Zestawienie fioletu i szarości czyni to zaproszenie bardziej subtelnym i eleganckim, zachowując jednocześnie urok i przyciągający uwagę styl dzięki nieprzeciętnej grafice.

Chrzciny Marysi

25 kwiecień, 2011

Mamie małej Marysi bardzo spodobały się zaproszenia z dodatkiem koronki. Do zaproszeń na chrzest Marysi zmieniłyśmy nieco kolorystykę: wykonane zostały z białe papieru, z dodatkiem białej koronki i różowej, satynowej wstążki. Całość daje efekt bardzo delikatnego i urokliwego zaproszenia. Zupełnie jak mała Marysia.

Latte Macchiato

5 kwiecień, 2011

Oto kwintesencja dobrego smaku: połączenie mlecznej bieli, orzechowego espresso, a wszystko okraszone nutą czekoladowego brązu.

Chrzest Igora

17 marzec, 2011

Mały Igor będzie ochrzczony w Święta Wielkiej Nocy. To wspaniały czas na taką uroczystość :) Zaproszenia na chrzciny wykonane zostały z papieru bazowego w odcieniu śmietankowym, z dodatkiem głębokiego granatu (czego niestety na zdjęciach nie widać), błękitnej wstążki i misiowych aplikacji. Powędrowały w okolice Łodzi i bardzo spodobały się rodzicom. Ciekawe, co myśli o nich mały Igor :)

Portugal, meu amor

15 marzec, 2011

Bardzo żałuję, że nie mogłam tego zamówienia dostarczyć osobiście :) Moim zaproszeniom marzenia o podróży do Portugalii spełniły się szybciej, niż mnie. Pozostaje satysfakcja, że zaproszenia były takie, jakie Pani Kasia sobie wymarzyła, a moja radosna twórczość zagościła w portugalskie progi :)

ZP.2011.02, odsłona druga. (cz. 1)

7 marzec, 2011

Ten model zaproszenia jest bardzo wdzięczny: daje niemalże nieograniczone możliwości pod względem zestawienia barw. Z inspiracji Pani Kasi, która zażyczyła sobie zestawienie czerwieni, czerni i szarości, powstała niezwykle elegancka i bardzo wyrazista kompozycja.

Ekspres z Poznania do Torunia

26 luty, 2011

Nie, to nie PKP otworzyła nowe połączenie ;) To termin ślubu wymusił ekspresową realizację zamówienia. Armia winietek gotowa do służby weselnej :)

Pierwsze urodzinki Bartka

12 luty, 2011

Praktycznie na każdą rodzinną uroczystość powstaje kartka okolicznościowa. Tym razem nie mogło być inaczej :) Nasz chrześniak świętował roczek, w związku z czym, specjalnie dla niego, powstała taka właśnie karteczka.

Ślub w dniu 1 urodzin córeczki

31 styczeń, 2011

To będą wyjątkowe zaślubiny, połączone z pierwszymi urodzinami małej Apolonii. Rodzice wybrali dla siebie zaproszenia z motywem amarantowych listków. Do kompletu powstały personalizowane podziękowania dla gości.

A tak wyglądają zaproszenia na pierwsze urodzinki Poli:

Zaproszenia na 30 rocznicę ślubu

27 styczeń, 2011

Miało być elegancko i ekspresowo. Z polecenia jednego z moich Klientów, trafiła do mnie Pani Karolina z niecierpiącą zwłoki prośbą o wykonanie zaproszeń na 30 rocznicę ślubu Jej Rodziców. Powstały na bazie jednego z wzorów zaproszeń ślubnych, które szczególnie wpadły Pani Karolinie w oko.

Z drugiej strony stoiska. Targi Ślubne MTP 2011.

23 styczeń, 2011

Z drugiej strony stoiska targi ślubne wyglądają nieco inaczej. Przede wszystkim, poprzedzają je tygodnie ciężkiej pracy, abyście - przychodząc na nie - nie uznali czasu tam spędzonego za stracony i aby były one Wam autentyczną pomocą w przedślubnych przygotowaniach.

Z roku na rok, na targi przychodzi coraz więcej Narzeczonych. Podobnie jak w latach poprzednich, część osób zdawała się być zniechęcona panującą tam atmosferą: po męczącym oczekiwaniu w kolejce po bilet wstępu, musieli przebrnąć przez ogromny tłum ludzi, z którego co rusz wyłaniały się wszędobylskie ręce wciskające ulotki. Byli też i tacy, którzy zacisnęli zęby i - skoro już tyle czasu poświęcili na stanie w kolejce - nie wyszli z targów, dopóki nie dowiedzieli się tego, czego chcieli.

Dla mnie targi, jak co roku, oznaczały pobudkę o 6 rano, a potem 9 godzin stania przy stoisku, z marnymi szansami na posiłek czy chociażby łyk herbaty. Ale niemożność odejścia choćby na chwilę od stoiska świadczyła o tym, że zainteresowanie było ogromne. Zachwyt w Waszych oczach zrekompensował mi z nawiązką wszystkie trudności targowego szaleństwa.

Wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko, serdecznie pozdrawiam. Szczególnie zaś pozdrawiam Znajomych, których tak miło było spotkać po latach, oraz te osoby, którym tak bardzo spodobały się moje zaproszenia, że... (niestety bez mojej wiedzy) zabrali je ze sobą do domu :P