Remigiusz Mróz i książka “Wybaczam ci”

Remigiusz Mróz i książka “Wybaczam ci”

Remigiusz Mróz po serii książek jakie już napisał nie przestaje tworzyć coraz to nowszych powieści. Jego książki pojawiają się nie przerwanie w zaskakującym tempie, a sam pisarz dorobił się w ciągu ostatnich lat nie małej sławy. Jego powieści są uwielbiane przez czytelników, a sam autor może uważać się już za człowieka sukcesu. Nie tylko jest on rozpoznawany przez sporo grono czytelników, ale jego twórczość przekłada się również na nie małe efekty finansowe. Najnowsze książka pisarza to dzieła pod tytułem “Wybaczam ci” (https://www.taniaksiazka.pl/wybaczam-ci-remigiusz-mroz-p-1550084.html).

Fabułą książki “Wybaczam ci”

Książka Wybaczam ci od Remigiusza Mroza jest pozycją, która może zadziwić nie jednego czytelnika, który spodziewa się po tytule książki romansu. Powieść ta mimo, że trochę przypomina o romansie to jednak nie ma z tym gatunkiem nic wspólnego. Książka będzie się powoli przekształcać z literatury obyczajowej w kryminał, który da do myślenia czytelnikom lubiącym zagadki. W książce bowiem nie ma mowy o przewidywalnej akcji. Nowe wątki i zaskoczenia fabularne będą pojawiać się regularnie dzięki czemu czytelnik nie będzie mógł odczuwać nudy.

Remigiusz Mróz i jego kariera

Remigiusz Mróz może być uważany za człowieka wyjątkowo ambitnego. Dlaczego? To wszystko przez to, że odnosi sukcesy nie tylko na jednym polu. Mróz przez wiele lat konsekwentnie budował karierę prawnika. W tym celu dostał się na Uniwersytet Warszawskie gdzie przez wiele lat uczył się. Warto wspomnieć w tym momencie, że Remigiusz Mróz pochodzi z Opola. Opole jako miasto stało się również tłem na jego kolejne powieści. Polski pisarz mimo, że mógł kontynuować karierę jako prawnik to jednak postanowił, że jego marzeniem było i jest pisanie książek. Marzenie to stało się podstawą jego sukcesu. Autorytetem dla Remigiusza Mroza jest ponadto Stephen King, który sam odniósł nie mały sukces jak pisarz. Remigiusz Mróz stał się dla wielu pisarzem, którego nazwisko gwarantuje świetne powieści. Najnowsza powieść Mroza może stać się kolejnym bestsellerem pisarza.